Zavřít / Otevřít Newsletter
BETA
zadost o pujcku

Reference - Nebankovní online půjčka - Nebankovní půjčka - Online půjčka

Půjčka na mateřské dovolené 130.000,-

Když jsem nastoupila na mateřskou dovolenou, hledala jsem ještě způsob, jak zaplatit všechny půjčky, které jsem do té doby měla. Jenže sehnat půjčku na mateřské byl problém větší, než jsem si myslela. Banka mi nepomohla ani s konsolidací, a tak jsem na doporučení začala hledat v nebankovní sféře. Půjček byla ale celá řada, a ve většině případech byly neseriózní. Poplatky předem a mnoho dalších zádrhelů.
Pak jsem objevila tuto online půjčku. Byli ochotní poskytnout půjčku i přes fakt, že jsem na mateřské dovolené. Přesně to jsem hledala. Rychlá, online a hlavně jsem ji mohla použít na cokoli. Takže jsem si bez problémů mohla všechny své půjčky sjednotit (konsolidace půjček).

Vyplnila jsem na jejich stránkách online žádost a další den se mi ozval soukromý investor, který mi sdělil, že mi schválil půjčku a pokud chci, tak se můžeme sejít, aby se podepsala smlouva o půjčce. Vyplacení půjčky je prý možné v hotovosti. Takže tato nebankovní půjčka opravdu funguje.

Vyplacená nebankovní půjčka: 130.000,- vyplaceno v hotovosti


Půjčka bez registru a exekucí 260.000,-

Většina společností, které nabízejí nebankovní půjčky, opomenou sdělit, že pokud chcete půjčku, nesmíte mít záznam v registrech, ať chcete peníze použít na cokoli. Tímto jsem byl dosti překvapen, když jsem hledal nebankovní půjčku. Takové jednání bych očekával spíše u banky, ale ne na nebankovním trhu. Hledal jsem hodně dlouho nebankovní půjčku bez registru, ale skoro žádná neexistovala.
Před nedávnem jsem narazil na stránky této nebankovní půjčky. Psali, že poskytují nebankovní půjčky z vlastních zdrojů a bez registrů. Zkusil jsem tedy požádat o půjčku pomocí online formuláře. Vyplnil jsem všechny položky, které byly povinné (takže vlastně celý formulář) a čekal jsem, kdy se mi někdo ozve.

Po 24 hodinách se mi ozvali s výsledkem, že moje žádost o půjčku byla schválena. Sešel jsem se s obchodním zástupcem, kterého mi přidělili a sepsal s ním úvěrovou smlouvu.
Rovnou jsem se zeptal, jestli zde existuje možnost část půjčky vyplatit v hotovosti. S tím problém nebyl. Sešli jsme se v kanceláři, kde se vše vyřídilo a já jsem dostal 100.000,- ihned po podpisu úvěrové smlouvy.
Pokud někdo hledá nebankovní půjčku bez registrů a nejlépe v hotovosti, je to tato půjčka.
Jsem velmi rád, že jsem ji našel.

Vyplacená nebankovní půjčka: 260.000,- z toho 100.000,- vyplaceno v hotovosti


Nebankovní půjčka online na konsolidaci 500.000,-

S manželem jsme se dostali do problémů s půjčkami a ve splátkách jsme nechávali celý manželův plat. Přemýšleli jsme nad nějakým optimálním řešením. Známá mi poradila, že do banky nemám chodit, protože půjčku neposkytnou. Snažili jsme se s manželem tedy najít jiný druh půjčky, kterou bychom mohli sjednotit všechny dosavadní půjčky a splácet pouze jedinou. Nebankovní online půjčka na cokoli byla přesně taková, jakou jsme potřebovali. Mohla se použít na cokoli i na konsolidaci. Konsolidace půjček je dnes nejjednodušší řešení, jak se zbavit všech nevýhodných půjček a splácet jednu. Po tom, co jsem našla stránky této nebankovní půjčky a po prostudování podmínek, otázek a odpovědí, jsem nenašla žádný zádrhel, díky kterému bych nevěřila, že tato půjčka je opravdu férová a vyplnila jsem tedy online žádost. Po 24 hodinách se mi ozvali ze zákaznického oddělení a oznámili mi, že moje žádost byla schválena. Nyní už bylo jen potřeba domluvit se na schůzku s obchodním zástupcem soukromého investora kvůli podpisu úvěrové smlouvy. Velmi mě to překvapilo, takže jsem byla pro. Nebankovní půjčka byla použita na vyplacení všech půjček a s manželem máme nyní už klid.

Vyplacená nebankovní půjčka: 500.000,-


Půjčka na koupi nemovitosti 2.300.000,-

Chtěl jsem si pořídit konečně vlastní bydlení, ale když jsem šel do banky, tak mi nechtěli poskytnout tak velkou půjčku, abych si ho mohl dovolit. Na hypotéku jsem prostě nedosáhnul. Tak jsem zkusil najít půjčku od soukromého investora, který by byl ochotný poskytnout peníze z vlastních zdrojů. Ozvala se mi řada rádoby soukromých investorů, ale nikdo nebyl férový. Každý chtěl poplatek předem a pak už nekomunikovali. Nechápal jsem, proč chtějí poplatek předem, když poskytují půjčky z vlastních zdrojů.
Pak jsem našel na internetu tuto nebankovní půjčku online a na cokoli. Online půjčka vypadala opravdu skvěle. A tak jsem si řekl, že si zkusím požádat.
Slibovali rychlé jednání a stačilo jen vyplnit online žádost. Nečekal jsem ani den a ozvali se ze zákaznického oddělení s tím, že moje žádost o online půjčku byla posouzena a úspěšně schválena. Očekával jsem opět nějaký zádrhel, ale žádný se nevyskytl.
Online půjčka byla opravdová a stačilo už jen podepsat smlouvu, aby mi peníze mohly být vyplaceny. Vyplacení sice trvalo déle kvůli výši úvěru, ale nakonec jsem peníze dostal.
Takže za sebe mohu online půjčku na cokoli jen doporučit. Jsem velmi rád, že jsem na ni narazil.

Vyplacená nebankovní půjčka: 2.300.000,-


Konsolidace půjček a hotovostní půjčka 200.000,-

V průběhu 5 let jsem si udělal dost dluhů u banky na kontokorentu, malých půjčkách a různých sms půjčkách. Přemýšlel jsem, jak se jednoduše zbavit všech těchto půjček a ještě si půjčit něco navíc pro sebe. Hledal jsem nebankovní způsob, jak poskytnout online půjčku na konsolidaci a pro sebe. Našel jsem pár letáků, ve kterých bylo, že poskytnou nebankovní půjčku z vlastních zdrojů, ale nakonec z toho nic nebylo. Po nějaké době jsem narazil na tuto nebankovní online půjčku na cokoli. Říkal jsem si, jaký chyták by mohl být v této online půjčce zaangažovaný. Vyplnil jsem tedy online žádost a čekal, kdy se mi ozvou a co mi řeknou. Druhý den mi volal soukromý investor, že moje online půjčka byla schválena. Sešel jsem se s ním, aby se vše sepsalo. Celou online půjčku vyplatil v hotovosti po podpisu úvěrové smlouvy.
K podpisu bylo potřeba už jen OP a druhý doklad totožnosti. Žádný příjem či něco podobného. Naprosto úžasná nebankovní půjčka.

Vyplacená nebankovní půjčka: 200.000,- vyplaceno v hotovosti: 200.000,-