Zavřít / Otevřít Newsletter
BETA
zadost o pujcku

Půjčka na koupi nemovitosti 2.300.000,- - Nebankovní online půjčka - Nebankovní půjčka - Online půjčka

Půjčka na koupi nemovitosti 2.300.000,-

Chtěl jsem si pořídit konečně vlastní bydlení, ale když jsem šel do banky, tak mi nechtěli poskytnout tak velkou půjčku, abych si ho mohl dovolit. Na hypotéku jsem prostě nedosáhnul. Tak jsem zkusil najít půjčku od soukromého investora, který by byl ochotný poskytnout peníze z vlastních zdrojů. Ozvala se mi řada rádoby soukromých investorů, ale nikdo nebyl férový. Každý chtěl poplatek předem a pak už nekomunikovali. Nechápal jsem, proč chtějí poplatek předem, když poskytují půjčky z vlastních zdrojů.
Pak jsem našel na internetu tuto nebankovní půjčku online a na cokoli. Online půjčka vypadala opravdu skvěle. A tak jsem si řekl, že si zkusím požádat.
Slibovali rychlé jednání a stačilo jen vyplnit online žádost. Nečekal jsem ani den a ozvali se ze zákaznického oddělení s tím, že moje žádost o online půjčku byla posouzena a úspěšně schválena. Očekával jsem opět nějaký zádrhel, ale žádný se nevyskytl.
Online půjčka byla opravdová a stačilo už jen podepsat smlouvu, aby mi peníze mohly být vyplaceny. Vyplacení sice trvalo déle kvůli výši úvěru, ale nakonec jsem peníze dostal.
Takže za sebe mohu online půjčku na cokoli jen doporučit. Jsem velmi rád, že jsem na ni narazil.

Vyplacená nebankovní půjčka: 2.300.000,-