Zavřít / Otevřít Newsletter
BETA
zadost o pujcku

Půjčka bez registru a exekucí 260000,- - Nebankovní online půjčka - Nebankovní půjčka - Online půjčka

Půjčka bez registru a exekucí 260.000,-

Většina společností, které nabízejí nebankovní půjčky, opomenou sdělit, že pokud chcete půjčku, nesmíte mít záznam v registrech, ať chcete peníze použít na cokoli. Tímto jsem byl dosti překvapen, když jsem hledal nebankovní půjčku. Takové jednání bych očekával spíše u banky, ale ne na nebankovním trhu. Hledal jsem hodně dlouho nebankovní půjčku bez registru, ale skoro žádná neexistovala.
Před nedávnem jsem narazil na stránky této nebankovní půjčky. Psali, že poskytují nebankovní půjčky z vlastních zdrojů a bez registrů. Zkusil jsem tedy požádat o půjčku pomocí online formuláře. Vyplnil jsem všechny položky, které byly povinné (takže vlastně celý formulář) a čekal jsem, kdy se mi někdo ozve.

Po 24 hodinách se mi ozvali s výsledkem, že moje žádost o půjčku byla schválena. Sešel jsem se s obchodním zástupcem, kterého mi přidělili a sepsal s ním úvěrovou smlouvu.
Rovnou jsem se zeptal, jestli zde existuje možnost část půjčky vyplatit v hotovosti. S tím problém nebyl. Sešli jsme se v kanceláři, kde se vše vyřídilo a já jsem dostal 100.000,- ihned po podpisu úvěrové smlouvy.
Pokud někdo hledá nebankovní půjčku bez registrů a nejlépe v hotovosti, je to tato půjčka.
Jsem velmi rád, že jsem ji našel.

Vyplacená nebankovní půjčka: 260.000,- z toho 100.000,- vyplaceno v hotovosti